19-річна дівчина постане перед судом за незаконне придбання та зберігання наркотиків

Картинки по запросу дівчина і конопля

За результатами досудового розслідування Монастирищенським відділом Уманської місцевої прокуратури затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно 19 – річної жительки одного із сіл Монастирищенського району, яка на початку червня 2017 року, перебуваючи в лісосмузі, в адміністративних межах Монастирищенського району, умисно, незаконно, без мети збуту, придбала, шляхом збирання та відокремлення листків від стебла рослини роду коноплі.

Того ж дня остання умисно, незаконно виготовила шляхом подрібнення, без мети збуту, речовину рослинного походження, яка згідно висновку експерта є особливо небезпечним наркотичним засобом, обіг якого заборонено – канабіс, масою 96,2 г, після чого умисно та незаконно зберігала для власного вживання, без мети збуту, на горищі підсобного приміщення в домоволодінні, до її виявлення та вилучення працівниками поліції під час обшуку вказаного домоволодіння, що мало місце 19.01.2018 року.

Дії обвинуваченої кваліфіковано за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст.309 КК України, – незаконне виготовлення, придбання, зберігання наркотичних засобів без мети збуту.

Довідково: за вчинене особі загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 3 років.

За повідомленням прес-служби Уманської місцевої прокуратури

Лютий 13, 2018 в 19:17 / Переглядів: 669

Теми: Кримінал,Події,Суспільство,Черкащина