У Тальному зростуть тарифи на комунальні послуги

Картинки по запросу комунальні послуги це

Планується підвищення тарифів на послуги КП «Наш Дім» та КП «Водоканал». Інформація про це з’явилася на сторінці Тальнівська міська рада у Фейсбук.

На даний час працівниками КП «Наш Дім» та КП «Водоканал» проводиться робота по перегляду та зміні тарифів на послуги. Тарифи КП «Водоканал» не переглядалися з 2013 року, а КП «Наш Дім» з 2009 року. З того часу значно виріс показник заробітної плати, вартість паливно-мастильних матеріалів, електроенергії та ін.

У зв’язку з цим підприємства стали збитковими, накопичилось чимало боргів, які міська рада, задля того, щоб зберегти і продовжити нормальну роботу підприємств, забезпечити вчасну виплату заробітної плати працівникам, частково погасила.

В плані перегляду і підвищення тарифів на послуги будуть організовані громадські слухання, на яких до обговорення питань тарифів на послуги може долучитись кожен бажаючий житель громади. Про час і місце проведення слухань буде повідомлено заздалегідь в засобах масової інформації та на сторінці «Тальнівська міська рада».

Лютий 13, 2018 в 07:00 / Переглядів: 371

Теми: Аналітика,Економіка,Події,Політика,Суспільство,Черкащина