Журналісти здійснили мрію онкохворого підлітка з Черкас

Тяжкохворий хлопець з Черкас вийшов на червону доріжку з відомими ведучими

Проект “Здійсни мрію” допоміг 17-річному Колі на 4-й стадії раку відвідати гучну подію у світі шоу-бізнесу. Про це повідомляє ТСН.

Миколі Галушку 17 років. Він пацієнт Черкаського онкодиспансеру, йому діагностовано 4-ту стадію раку. Невеличка ґулька на шиї виявилася онкопухлиною. Коля переніс 9-годинну операцію, пройшов променеву терапію і тепер проходить курс хіміотерапії.

 

“Я намагаюся все сприймати позитивно. Хотів би познайомитися з Дмитром Комаровим і розпитати його про країни, в яких він побував. А ще мені подобається Дзідзьо, він дуже кумедний”, – зізнався Коля.

Тяжкохворий хлопець з Черкас вийшов на червону доріжку з відомими ведучими

За здійснення мрії Миколи зустрітися з кумирами Дзідзьо та Дмитром Комаровим взялася кураторка проекту “Здійсни мрію” Лідія Таран. Вона розуміла: у цьому випадку не можна гаяти ні хвилини.  Команді проекту довелося працювати в режимі підвищеної секретності та навіть конспірації, аби зробити все, щоби мрія хлопця стала ближчою. Колю терміново викликали до столичної лікарні, а після кількох годин дороги він опинився в офісі 1+1 медіа, де його зустріла ведуча ТСН Лідія Таран. Телезірка провела для Колі персональну екскурсію телеканалом – до студії “Сніданку з 1+1”, “ТСН” та, звісно ж, до кабінету його кумира Дмитра Комарова. А потім – сюрприз від усієї команди! – ввечері Колю офіційно запрошено на гучну подію “Viva Найкрасивіші 2017”. І одразу на Червону Доріжку! Це найкращий час та місце, щоб познайомити Колю з якомога більшою кількістю селебріті та подарувати йому радість і щасливі емоції.

Тяжкохворий хлопець з Черкас вийшов на червону доріжку з відомими ведучими

“Був такий великий контраст між Колею, який прийшов уранці на екскурсію на канал, і Колею, який уже ввечері йшов червоною доріжкою! Його світ перевернувся догори дриґом. Йому був так потрібен цей сплеск емоцій, які потім будуть надихати його продовжувати лікування!” – поділилася враженнями Лідія Таран.

На червоній доріжці Колю супроводжували ведучі “Сніданку” Людмила Барбір, Руслан Сенічкін та Єгор Гордєєв, а щирими оплесками підтримали сотні гостей церемонії. Того вечора хлопцева фотоколекція поповнилася десятками фото з зірками, а найголовніше – з його кумирами Дмитром Комаровим та Дзідзьо. Улюблений співак не просто поспілкувався з Колею, а ще й запросив на концерт.

Тяжкохворий хлопець з Черкас вийшов на червону доріжку з відомими ведучими

Цей вечір цьому простому, але надзвичайно відкритому і позитивному хлопцеві запам’ятається назавжди. Здавалося, світ обертався лише навколо нього. Після подорожі Коля майже дві доби проспав і тільки потім дізнався, що його показували у прямому включенні ТСН. Кажуть, у Черкасах Миколу Галушка вже впізнають на вулицях. Тепер він зірка! І це правда, того вечора Коля сам був джерелом добра і світла. Ми дякуємо тобі за твою щиру усмішку, за те, що зробив світ добрішим! Усміхайся!

 

Лютий 12, 2018 в 11:05 / Переглядів: 470

Теми: Події,Суспільство,Черкащина