У Смілі вбивство чоловіка намагалися замаскувати під нещасний випадок

Картинки по запросу горить будинок

3 лютого о 17.10 від чергового поліції у Смілянське РВ УДС НС України у Черкаській області надійшла інформація про те, що у с. Костянтинівка трапилося загоряння житлового будинку. Після гасіння пожежі у будинку знайшли труп чоловіка. Про це пише сайт Сміла.UA.

– На місце події – по вул.Вишневецького – відразу виїхала команда рятувальників. Коли пожежники прибули – там вже перебували родичі загиблого, загорання було погашене. На місці пожежі виявили труп чоловіка 1960 р.н., – розповідає провідний інспектор Смілянського РВ УДС НС України у Черкаській області Ірина Лисенко. – Наразі триває слідство. Ймовірна причина пожежі – порушення правил технічної експлуатації електропобутових приладів (а саме – електрообігрівача).

Проте з неофіційних джерел стало відомо, що труп був досить підозрілим. У покійного був розрізаний живіт. Є така версія, що його вбили, а вбивство замаскували під пожежу. Хоча на підлозі, де лежав покійний, є ознаки горіння, також горів матрац і ліжко. Обігрівач був вимкнений, хоча теж пошкоджений від горіння. Це було вбивство чи пожежа – з’ясовують слідчі. Але селяни повідомлять, що родичі загиблого приїхали до будинку в обід, а заяву про пожежу зробили ввечері. Проте рідні загиблого стверджують, що відразу не подзвонили у відповідні служби через шоковий стан.

Лютий 11, 2018 в 09:55 / Переглядів: 810

Теми: Події,Суспільство,Черкащина