В Умані судили зловмисників, що обікрали магазин телефонного зв’язку

Картинки по запросу вкрали телефон

Христинівським відділом Уманської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні відносно неповнолітнього жителя міста Христинівка та його неповнолітнього товариша, жителя Уманського району.

Встановлено, що хлопці незаконно проникли до приміщення магазину «Експрес ремонт», звідки здійснили крадіжку бувших у використанні мобільних телефонів марок «Самсунг» та «Леново», карток поповнення рахунку операторів мобільного зв’язку «МТС» та «Лайф», гарнітури до мобільних телефонів та грошових коштів в сумі 2140 гривень, заподіявши підприємцю шкоду на загальну суму 14 102 гривень.

Вироком суду неповнолітніх засуджено за ч.3 ст.185 КК України – таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена за попередньою змовою групою осіб, поєднана із проникненням у приміщення, до 3 років позбавлення волі.

В ході судового розгляду, дослідивши обставини справи та дані, що характеризують неповнолітнього уманчанина, суд дійшов до висновку про можливість виправлення його без ізоляції від суспільства, та звільнив від відбування покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк тривалістю 1 рік.

Жителю ж міста Христинівка покарання доведеться відбувати реально.

Вказаний злочин хлопці вчинили у зв’язку із бажанням отримати «легкі гроші», надіємося, що даний випадок стане для них уроком.

 

 

За повідомленням прес-служби Уманської місцевої прокуратури

Лютий 9, 2018 в 19:03 / Переглядів: 222

Теми: Кримінал,Події,Суспільство,Умань,Черкащина