Подорожчання кабельного ТБ: українським телеглядачам запропонували вихід

Картинки по запросу перегляд телевізора

Непроста ситуація на ринку платного телебачення в Україні призвела до того, що споживачам доведеться більше платити за кабельне ТБ. Проте, телеглядачі повинні пам’ятати про альтернативу – вибір у них завжди є у вигляді нішевих каналів.

Про це в ефірі ObozTV заявив глава правління Спілки кабельного телебачення України Олександр Швець, пише Обозреватель.

За його словами, медіа-групи підняли ціни на свої телеканали для провайдерів, що спричинило за собою подорожчання послуг для абонентів.

“Зростання цін виправдане. Сама ситуація почала розвиватися з 2016 року, коли медіа-групи ввели оплату за свої телеканали, об’єднавши їх в окремі блоки і не давши вибору провайдерам, змусивши їх платити спочатку по 0,75 грн за одного абонента в 2017 році, а зараз по 1,5 грн “, – пояснив експерт.

“Якщо брати чотири медіа-групи, 27 телеканалів … порахувати, що кожна медіа-група просить по 1,5 грн за одного абонента, то сам споживач може порахувати у скільки виллється кінцева ціна на продукт, який він отримує від провайдера”, – зазначив Швець.

Відповідаючи на питання про те, як тепер бути телеглядачам, він сказав: “вибір завжди є”.

“Будь-яка ситуація не терпить, коли немає вибору і немає виходу. Як альтернатива – є нішеві канали, які не входять до медіа-груп”, – підкреслив експерт.

Швець розповів, що станом на 2018 рік в Україні є понад 50 нішевих телеканалів, які за якістю наданого контенту не поступаються тому, що пропонують медіа-групи.

“Тому у абонента і провайдера завжди є вибір”, – резюмував він.

 

Лютий 9, 2018 в 10:02 / Переглядів: 376

Теми: Аналітика,Економіка,Політика,Суспільство,Україна