На Черкащині викрили механізм фінансування терористичних організацій «ДНР/ЛНР» через конвертацію криптовалют

У Києві та Черкасах злочинці організували так звані “ферми” з вирощування криптовалют, щоб фінансувати ДНР та ЛНР.

Про це інформує прес-служба СБУ в Черкаській області.

Співробітники Служби безпеки України спільно з Генеральною прокуратурою викрили механізм фінансування терористичних організацій «ДНР/ЛНР» через конвертацію криптовалют.

У межах відкритого кримінального провадження правоохоронці встановили, що група громадян Росії та України організувала у Києві та Черкасах так звані “ферми” з вирощування криптовалют. Цифрові кошти конвертувалися зловмисниками у гроші, які перераховувалися на тимчасово окуповані терористами території, зокрема на фінансування незаконних збройних формувань бойовиків. Учасники групи також направляли частину грошей на “підтримку” низки інтернет-ресурсів терористів, які здійснювали антиукраїнську пропаганду.

Оперативники спецслужби задокументували, що частина криптовалюти перераховувалася безпосередньо з РФ на електронні гаманці українських спільників. Співробітники СБ України встановили, що обладнання для “вирощування” криптовалют контрабандою переправлялося в нашу країну з Росії.

Під час комплексу слідчих дій правоохоронці виявили обладнання та речові докази, які підтверджують проведення незаконних операцій для фінансування так званих «ЛНР/ДНР».

Триває досудове слідство.

Задля фінансування

Лютий 8, 2018 в 14:15 / Переглядів: 508

Теми: Кримінал,Політика,Суспільство,Черкащина