Управління Держпраці у Черкаській області розслідує груповий нещасний випадок, що ледь не призвів до загибелі працівників

Фахівці Управління Держпраці у Черкаській області проводять розслідування групового нещасного випадку, що стався 5 лютого 2018 року з двома працівниками товариства з обмеженою відповідальністю «Агро-Рось».

Згідно повідомлення, що надійшло до Управління, під час виконання ремонтних робіт у каналізаційному колекторі м. Сміла, дві особи втратили свідомість внаслідок отруєння невідомим газом. На місце нещасного випадку викликано співробітників Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області та лікарів швидкої медичної допомоги.

Після надання першої медичної допомоги працівників ТОВ «Агро-Рось» госпіталізовано до лікарні.

Обставини та причини нещасного випадку встановить комісія зі спеціального розслідування групового нещасного випадку.

Охорона праці – невід’ємна складова збереження здоров’я та життя працівників і залежить від кожного, хто бере участь у трудовій діяльності. Управління Держпраці у Черкаській області закликає роботодавців і працівників проаналізувати організацію роботи з охорони праці на підприємства, установах, організаціях, вжити заходи щодо запобігання нещасним випадкам, неухильно виконувати вимоги нормативно-правових актів з охорони праці.

За повідомленням  Управління Держпраці у Черкаській області

Лютий 6, 2018 в 17:28 / Переглядів: 705

Теми: Події,Суспільство,Черкащина