Голова Христинівської РДА віддала ставок в оренду на 20 років за безцінь

Похожее изображение

Чому люди, які приходять до влади, не завжди діють на користь держави? Чому якщо ти займаєш державну посаду, ти «комусь, хто допоміг», маєш бути винним?

Цікаво, чи замислюються державні діячі над цими питаннями, а чи просто виконують те, що від них очікують «ті, хто допоміг»?

20 листопада 2017 року Господарським судом Черкаської області винесено рішення, яким визнано укладеним та дійсним з 02 червня 2014 року Договір оренди земельної ділянки водного фонду державної форми власності, площею 3,5171 га з кадастровим номером 7124681500:05:002:0035 між Товариством з обмеженою відповідальністю «Агропромислова компанія «Еліт Продукт» та Христинівською районною державною адміністрацією. Судові засідання були тривалими. Відповідач в особі Христинівської РДА тривалий час не з’являвся до суду, хоча б здавалося б чому..? Відповідь на це питання знайшлась під кінець розгляду….

Отже, з одного боку в судовій справі представлене ТОВ “Агропромислова компанія “Еліт Продукт”, засновник і фактичний керівник якої сумнозвісний земельний рейдер Овчарук Сергій Станіславович (особа, яку в селищі Верхнячка, і загалом в Христинівському районі, знає кожен пес), а номінальний керівник, «маг та чародій» – Полиця Ігор Валерійович, який фантастичним способом, будучи керівником Держкомзему в Христинівському районі, а значить, держслужбовцем, зміг стати засновником ПП «Агротрейт Групп» і внести до статутного капіталу 9750000,00 грн.

З іншого боку – Христинівська райдержадміністрація за керівництва жительки селища Верхнячка Денисюк Людмили Миколаївни, де керівником юридичної служби є колишній керівник Христинівського районного суду Черкаської області Вітер Леся Анатоліївна, також жителька селища Верхнячка, яка навіть заперечення не змогла надіслати щодо позовних вимог.

Рішення суду стосується державної землі, водного фонду, тобто ставу, площею 3,5171 га, який розміщений в адміністративних межах Вербуватської сільської ради Христинівського району Черкаської області. І, як  громадянин України, який щиро вірить в потенціал нашої країни та має надію, що люди, які представляють нашу державу – діють в інтересах цієї держави, щиро дивуюсь, як можна  понад три гектари водного фонду віддати в оренду на 20 років за 2115,90 грн. на рік. Можна і за ці гроші. Хіба нам не шкода? Тільки реальна ціна оренди водойми мала би вартувати в 20 разів більше.

Де ж те наповнення бюджету? Де підтримка збройних сил? Де намагання та дії чинити справедливо та законно?

Христинівська районна державна адміністрація та її, вельмишановна голова, пані Денисюк, спочатку не помічала судових розглядів, потім в запереченні, яке було написано під тиском суспільства, зазначила, що «до змісту запропонованої позивачем редакції договору оренди заперечень не має».

Тобто: «Бажаєте взяти став а оренду?» Адміністрація – не заперечує; «Бажаєте на двадцять років?»  Адміністрація – не заперечує; «Пропонуєте 2115,90 грн в рік?» – так нам більше і не треба.

І, що найцікавіше, безглузде рішення Господарського суду Черкаської області з боку Христинівської РДА і не оскаржувалось. Пані Денисюк, мабуть, вирішила, що зробила все від неї  залежне, виконала покладений на неї обов’язок і якнайкраще відстояла інтерес держави.

Цікаво, чи тими ж методами та в інтересах тих же людей, діятиме пані Денисюк коли стане головою Христинівської міської об’єднаної територіальної громади?

Лютий 5, 2018 в 17:56 / Переглядів: 811

Теми: Аналітика,Політика,Суспільство,Черкащина