Золотоношу залили нечистоти

Фото Alexandr Florenko.

У Золотоноші сталася аварія напірного колектора, через що місто почало заливати нечистотами. Стара система не витримала стічних вод, тому в місті оголосили надзвичайний стан, розповідають Факти.

У центрі міста став відчутний неприємний запах, а місцеві жителі побачили як до річки Золотоношка стікають нечистоти. Люди одразу повідомили комунальні служби і вже за пів години потік відходів зупинили. Шкоду, якої завдала аварія з’ясовуватимуть екологи та санепідеміологи.

Аварія сталася через велику кількість талих вод, якої не витримали старі труби напірного колектора. По ньому стоки від насосної станції потрапляють до очисних споруд.

Міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський зазначив, що на повний ремонт системи немає грошей. Вони розраховують, що відремонтувати її повністю зможуть цього року. На роботи необхідно близько 20 мільйонів.

Як пише інтернет-видання ЗОЛОТОНОША, за повідомленням директора КП “Міський Водоканал” Сергія Кузнєцова, роботи на напірному колекторі на сьогодні припинені, місце пориву визначено.

Труба, що вийшла з ладу, знаходиться у спеціальному футлярі. Аби її дістати за допомогою наявної техніки, довелося б перекопати вулицю Шевченка впоперек. Щоб уникнути цього, сьогодні фахівці вирішили залучити з понеділка до робіт підрядників із потужною технікою. Мова йде про ТОВ “Ресурстехнобуд”. Це товариство вже неодноразово допомагало місту в патових ситуаціях. Згодилися взяти участь у ліквідації лиха і цього разу.

Як відомо, раніше ремонтні роботи відбувалися на цій же ділянці, проте стосувалися вони самоплинного колектора. Капітальний ремонт напірного був закладений у четверту чергу робіт.

Рух вулицею Шевченка комунальники обіцяють відновити до вівторка.

Лютий 5, 2018 в 16:17 / Переглядів: 277

Теми: Події,Суспільство,Черкащина