У Смілі колишній головний лікар та посадовець міської ради привласнили 400 тисяч гривень

Колишній головлікар смілянської лікарні та посадовець міськради провернули аферу на майже 400 тисяч гривень

Смілянська місцева прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно колишнього головного лікаря однієї з смілянських лікарень та посадової особи відділу охорони здоров’я виконавчого комітету Смілянської міської ради, які обвинувачуються у привласненні, розтраті майна та службовому підробленні. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Досудове розслідування встановило, що колишній головний лікар, будучи службовою особою, склав та видав офіційні документи, а саме видаткові накладні про поставку медичного обладнання, яке фактично не постачалося, та після посвідчення їх власним підписом подав до Смілянського управління Державної казначейської служби України для перерахування бюджетних коштів.

У ході слідства зібрано достатньо доказів причетності до вчинення вказаного злочину посадовця відділу охорони здоров’я виконавчого комітету Смілянської міської ради, який уклав договори про закупівлю медичного обладнання, а також складав та підписував видаткові накладні, достовірно знаючи, що обладнання не було поставлено.

Своїми діями посадовці завдали збитків державі в особливо великих розмірах на загальну суму 393 440 грн.

Наразі прокуратурою вживаються заходи для забезпечення розгляду справи в суді в розумні строки.

Довідково: санкція статей передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Лютий 4, 2018 в 19:51 / Переглядів: 515

Теми: Кримінал,Політика,Суспільство,Черкащина