У Тальному припинили діяльність двох підпільних гральних закладів

Фото Тальнівська міська рада.

У Тальному припинили діяльність двох гральних закладів. Обидва заклади працювали під виглядом державної лотереї, не маючи жодних дозвільних документів. Надалі правопорушниками займатимуться правоохоронці.

Про це повідомляє Тальнівська міська рада.

Зважаючи на численні звернення громадян, 31 січня 2018 року спеціально створеною комісією міської ради за участю громадськості міста (зокрема учасників АТО), здійснено рейд-перевірку двох закладів під гучномовною назвою «Українська державна лотерея». Дані заклади знаходяться в центрі міста – один під магазином АТБ, інший – біля літнього кіномайданчика.

Фото Тальнівська міська рада.

В ході перевірки встановлено, що в цих об’єктах під виглядом лотереї прихований гральний бізнес, який до речі заборонений Законом України “Про заборону грального бізнесу в Україні” з 2009 року. Адміністратори даних закладів переконували комісію, що це просто «безневинна лотерея», хоча і на проведення даної діяльності в закладах ні ліцензії ні дозволу виконкому міської ради чомусь не знайшлося. За результатами перевірки Тальнівська міська рада направила офіційний запит до правоохоронних органів.

Лютий 3, 2018 в 10:59 / Переглядів: 1396

Теми: Кримінал,Події,Суспільство,Черкащина