“Черкаські Мавпи” здобули феєричну перемогу над віце-чемпіоном України

Похожее изображение

Южненський “Хімік” програв “Черкаським Мавпам” у черговому турі регулярної першості Суперліги Парі-Матч. Чинний віце-чемпіон України зазнав поразки у яскравій битві з рахунком 85:92. Про це пише Обозреватель.

Вболівальники побачили неймовірно видовищну гру на паркеті в Південному. Команди по черзі володіли ініціативою, демонструючи справжні баскетбольні гойдалки.

На велику перерву “Хімік” пішов лідером, маючи в запасі відрив в 4 очки. Черкащани досить швидко його ліквідували в третій чверті, вийшовши вперед зусиллями Кобця і партнерів.

У свою чергу вихованець южненців Сергій Павлов практично не відпочивав по ходу поєдинку, постійно намагаючись вести свою команду вперед. Він був безсумнівним лідером “Хіміка”, набравши в підсумку за гру 26 очок. Однак його активності для перемоги господарів не вистачило.

“Хімік” – “Черкаські Мавпи” 85:92 (19:22, 30:22, 15:23 21:25)

“Хімік”: Колтер (21), Марченко (3 + 4 підбирання), Еріанс (12 + 5 підбирань), Павлов (26 + 8 підбирань), Антипов (8) – старт; Мальчевський (11 + 7 підбирань), Войналович, Сидоров (4).

“Мавпи”: Бояркіна (2), Кольченко (19 + 5 підбирань + 5 передач), Конєв (10 + 3 перехоплення), Липовцев (15), Девіс (14 + 7 підбирань) – старт; Конате (7 + 3 перехоплення), Кобець (18), Ткаченко (7), Беллфілд

Відзначимо, що це вже третя перемога “Черкаських Мавп” над віце-чемпіоном в нинішньому сезоні.

Лютий 2, 2018 в 20:30 / Переглядів: 259

Теми: Події,Спорт,Суспільство,Черкащина