Нові подробиці про організацію роботи уманського тендерного фаворита

Відділ житлово-комунального господарства Уманської міської ради постійно проводить закупівлі через Єдину систему електронних закупівель Prozorro. Останнім часом активним учасником електронних публічних закупівель, що проводять уманські комунальники, є ТОВ “КАСКАД СІТІ”, УКП “КОМУНАЛЬНИК” та ФОП Кучеренко Станіслав Володимирович.

Перший претендент на виконання робіт в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань з’явився лише 21 листопада 2017. Незважаючи на доволі молодий вік, у місцевій владі до товариства ставляться лояльно. Так ТОВ “КАСКАД СІТІ” є учасником та переможцем 4 тендерів на загальну суму 4 924 293.29 гривень.

 

Як повідомляють Наші гроші, відділ ЖКХ уклав угоди з фірмою про надання послуг з утримання зелених насаджень за 1,39 млн грн., утримання скверів за 1,39 млн грн. (згідно з додатковою угодою зменшено до 1,34 млн грн.), утримання міських кладовищ за 1,39 млн грн. (зменшено до 1,35 млн грн.) та очищення вулиць від снігу за 754 тис грн. (зменшено до 733,5 тис грн.).

Під час трьох з чотирьох торгів конкурентами «Каскад-сіті» були Уманське комунальне підприємство «Комунальник» та фізична особа-підприємець Кучеренко Станіслав Володимирович. Їх цінові пропозиції були вищими, а на четвертому аукціоні єдиним конкурентом переможця був вже згаданий підприємець Кучеренко.

Причому, в документації «Каскад-сіті» вказав, що за 4,99 тис грн. через посередника – ФОП Швець Оксана Анатоліївна – на умовах суборенди користуватиметься технікою УКП «Комунальник».

Крім того, трактор «Беларус» з щіткою, комунальним відвалом та газонокосаркою переможець тендерів орендуватиме у іншого свого конкурента підприємця Станіслава Кучеренка.

ТОВ «Каскад-сіті» було створено в кінці 2017 року Геннадієм Левченком, який очолює підприємство. Донедавна Левченко працював в комунальному підприємстві «Комунальник», де був головним інженером та завідуючим господарством. Його дружина працює головним бухгалтером в УКП «Комунальник».

З грудня минулого року тимчасово виконуючим обов’язки УКП «Комунальник» є Геннадій Ракун, а відділ ЖКГ очолює Віталій Харченко.

Нагадаємо, в наступному році На прибирання та підмітання вулиць Умані готові витратити понад 5 мільйонів гривень.

Триває період подання пропозицій. Торги призначено на 20 березня.

1 Лютого, 2018 в 14:47 / Переглядів: 1030

Теми: Аналітика,Економіка,Події,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про