Уманський міський голова задоволений роботою комунальників (відео)

30 січня на сесії міської ради Олександр Цебрій дав оцінку “задовільно” роботі комунальних служб щодо прибирання міста від снігу. Посадовець стверджує, що місто не було готове до такої негоди, адже за 16 годин випало 50 см снігу, проте комунальники робили все можливе і дякує їм за пророблену роботу. Гарантує, що зробить висновки та працюватиме над закупівлею необхідної техніки, повідомляє Hromadske Uman.

Міський голова заявив, що йому особисто не подобається стан справ із перевезення пасажирів в Умані, який склався останнім часом. Олександр Володимирович дав доручення заступнику міського голови Юлії Малішевській вивчити дане питання, зафіксувати всі порушення, які є, оптимізувати транспортну мережу у місті Умань, щоб вона була зручною. Можливо, буде оголошено новий конкурс на кращого перевізника, який запропонує кращі умови, закупить відповідні транспортні засоби.

Ситуація із вивезенням сміття викликає нарікання в Олександра Цебрія, адже була велика кількість скарг від уманців. Він каже, що це було пов’язано з погодними умовами і з недопрацюванням структури, яка займається вивезенням сміття. Доручення проконтролювати дану справу отримав перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Уманської міської ради Сергій Клочко.

Лютий 1, 2018 в 07:54 / Переглядів: 417

Теми: Події,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина