Чи залишиться Сокирський директором уманської школи? (відео)

Нещодавно стався черговий конфлікт між громадськими активістами та Володимиром Сокирським, директором міської школи №11. Посадовця звинувачують у свавільному ставленні до працівників, погрозах, здирництві, розграбовуванні майна, через що вимагають його усунення із займаної посади. Про це йдеться в сюжеті Hromadske Uman.

30 січня на сесії міської ради виступила техпрацівниця 11 школи, яка розповіла про неодноразові образи в її бік від Володимира Васильовича та утиски через неукраїнську національність. Також виступили заступник директора та голова батьківського комітету, які стали на захист Сокирського, спростовуючи всі обвинувачення.

Міський голова Олександр Цебрій, заслухавши обидві сторони конфлікту, дав доручення заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Жанні Петрівні Лозінській взяти під особистий контроль дану справу. Посадовець запевнив, що вже з 31 січня в школі №11 почне працювати аудит, проведеться всебічна перевірка.

Нагадаємо, В Умані батьки та працівники повстали проти директора школи. Непросту ситуацію розбирали на рівні відділу освіти та міської ради за участю місцевих активістів.

Лютий 1, 2018 в 07:39 / Переглядів: 879

Теми: Аналітика,Події,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина