Відомий шоумен з Умані навчав глядачів мови жестів (відео)

Шоумен з Черкащини навчав глядачів мови жестів (ВІДЕО)
kiev.topshowmen.com

Ведучий другого сезону проекту “Інспектор. Міста”, який стартує на “1+1” 23 січня о 22.00, Володимир Остапчук проінспектував студію “Сніданку з 1+1”, розкрив інтригу першого випуску та навчив ведучих і глядачів ранкового шоу жестової мови. Про це повідомляє ВІККА з посиланням на прес-службу “1+1”.

Володимир Остапчук розповів глядачам про те, чого чекати в другому сезоні шоу.

“Просто критикою, ми зламаємо людям крила. Тому основна особливість другого сезону – давати другий шанс. Ми будемо не тільки показувати на болючі місця, а й надихатимемо людей. Ми хочемо, щоб вони змінилися”, − зазначив телеведучий.

Телеглядачі ранкового шоу побачили перші кадри інспекцій, які увійдуть до прем’єрного випуску проекту. Як зізнався Володимир Остапчук, першим проінспектованим містом став Ужгород.

У прем’єрному випуску ведучий проінспектує Ужгород по шести критеріям та влаштує перевірку на чесність, толерантність, доброзичливе ставлення до туристів, а також знання англійської мови.

Іншим емоційним моментом випуску стала перевірка інтернату для дітей з вадами слуху. Володимир Остапчук поділився своїми враженнями та навчив ведучих “Сніданку з 1+1” Руслана Сенічкіна та Людмилу Барбір, як показати фразу “Ти мені подобаєшся” жестовою мовою.

Про інші цікаві подробиці шоу дивіться у відео.

Січень 30, 2018 в 19:35 / Переглядів: 463

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина