В Умані батьки та працівники повстали проти свавілля директора школи (відео)

Похожее изображение

В Умані батьки учнів та працівники школи №11 відкрито заявляють про свавілля, залякування, переслідування, погрози та образи з боку директора навчального закладу Володимира Сокирського.

Ще минулого року ми неодноразово повідомляли про безладдя, що діється в школі. Спершу про бійку між старшокласниками, після якої хлопець залишився інвалідом. Тоді містян обурила позиція директора школи, адже він ясно дав зрозуміти, що адміністрація навчального закладу ніяким чином впливати на розбір конфлікту не збирається, а всю відповідальність покладає на прокуратуру.

Тоді ж батьки учнів звинуватили адміністрацію школи в поборах. З їх слів,  директор особисто розмовляє з батьками, які не хочуть платити гроші, і пояснює: “Або плати, або не будете нормально вчитись”. Тобто тисне на батьків, щоб ті віддали гроші.

З того часу Сокирський Володимир Васильович не лише не поніс суттєвого покарання, а й став депутатом Уманської міської ради.

Нещодавно стався новий кричущий випадок: не витримавши морального тиску та постійних принижень, про свої поневіряння на роботі розповіла техпрацівниця. Жінка стверджує, що не лише чує в свою адресу образи стосовно її національної приналежності, а й на власні очі бачила, як з приміщення шкільної їдальні працівники виносили продукти. Проте директор на зауваження не зреагував.

Конфлікт між директором і працівницею школи розбирали на вимогу начальника відділу освіти Уманської міської ради Оксани Мельник. Проте до залу завітали не лише сторони конфлікту, а й місцеві активісти.

Відео: Top King

За кілька днів після гучного скандалу з’явилася інформація, що та частина шкільної громади, яка підтримує директора і не вірить у звинувачення в його адресу, готова стати на його захист. Активісти знову завітали до відділу освіти і наголосили, що не допустять, аби дана особа займалася посадовими обов’язками до завершення службового розслідування.

Січень 30, 2018 в 12:34 / Переглядів: 2621

Теми: Події,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина