На що витрачалися черкащани у 2017 році

Картинки по запросу покупки

Ось і почався новий рік. Попереду нові горизонти, інтереси і плани. А як будувати нові плани без аналізу минулих? Ось і ми так подумали. Тож, аналізуємо разом, на що саме витрачались черкащани торік, користуючись «Оплатою частинами». Про це пише «Нова Доба» з посиланням на прес-службу «ПриватБанку».

За минулий 2017 рік у Черкаському регіоні послугою «Оплата частинами» скористалися майже 24 тисячі разів на загальну суму більше 137 млн грн.

Найпопулярнішою виявилася техніка − побутова та цифрова, на яку черкащани витратили 90 млн грн, уклавши 18 тис. угод по сплаті частинами. Середній чек другої за популярністю купівлі склав близько 2 тис. грн. Це − витрати на одяг та взуття, майже 35 млн грн на 3 725 кредитних угод.

10 млн грн черкащани витратили на утеплення власних осель за програмою «Теплі Кредити». А от жага до здорового способу життя вартувала містянам 1,1 млн грн. Прагнення комфорту виявилось рівноцінним бажанню порадувати прекрасну половину людства, тож на меблі й прикраси минулого року було витрачено по 600 тис. грн порівну.

Січень 28, 2018 в 08:35 / Переглядів: 304

Теми: Аналітика,Економіка,Політика,Суспільство,Черкащина