Facebook блокує мільйони фейкових акаунтів

Facebook блокує мільйони фейкових акаунтів

Логотип Facebook

У компанії повідомили, що удосконалили свої системи для виявлення і видалення недостовірних облікових записів і розпізнавання фейкових новин.

У письмових свідченнях Facebook комітету з розвідки сенату США опублікованих 25 січня йдеться, що компанія блокує мільйони фейкових акаунтів на стадії їх реєстрації, повідомляє Корреспондент з посиланням на РИА Новости.

У свідченнях Facebook стверджується, що компанія постійно вдосконалює технічні системи для виявлення і видалення недостовірних облікових записів і скорочення розповсюдження за допомогою них матеріалів, які порушують політику компанії.

“Кожен день ми блокуємо мільйони підроблених облікових записів при реєстрації”, – йдеться у свідченнях Facebook, датованих від 8 січня.

Також в компанії зазначили, що Facebook удосконалила свої системи розпізнавання “фейкових новин”.

“Ми вдосконалили наші системи виявлення (фейкових новин), що дозволило нам відключити більш як 30 тисяч акаунтів в зв’язку з французькими виборами”, – наголошується в тексті показань.

У свою чергу, як випливає зі свідчень компанії Twitter, вони “впізнають і блокують близько 450 тисяч підозрілих логінів кожен день”.

Січень 26, 2018 в 21:25 / Переглядів: 179

Теми: Події,Політика,Світ,Суспільство,Україна