Місто страждає від снігу та сміття через те, що підрядник не має власної техніки (відео)

Нещодавно Умань вкрив сніг, товщина покриву якого 40-50 сантиметрів. Місто виявилося неготовим до цього. Рух транспорту був майже неможливим, та і пішоходи ледь пересувались містом. Наслідки негоди зобов`язалось ліквідувати ТОВ “КАСКАД-СІТІ”, яке виграло тендер надання послуг з прибирання снігу в Умані, що можна побачити на сайті Prozorro.

На відміну від своїх двох конкурентів у аукціоні, у ТОВ “КАСКАД-СІТІ” немає власної техніки, частина береться у оренду (1 одиниця), частина – у суборенду (5 одиниць), частині надаються послуги (3 одиниці), повідомляє Hromadske Uman.

Не розчищені вчасно дороги стали причиною того, що ТОВ ЕКОКЛІНЕР не змогло вивозити сміття. Це викликало логічну реакцію, а саме обурення мешканців міста.

Сокур Ігор Володимирович — директор ТОВ “ЕКОКЛІНЕР” запевняє, що постійно ведеться активна робота щодо вивезення сміття. Також він закликає людей взяти лопати та самим розчистити дороги до контейнерної площадки. Каже, що на сьогодні працює 5 автомобілів: 2 – по приватному секторі: 1- в районі “БабКП, 1 на “Новій Умані“, 3 МАН – по місту. Але із десяти перевірених нами смітників, жоден не був прибраним.

Бачимо біля урн і викинуті новорічні ялинки, які вивозяться разом із звичайним сміттям тоді, коли в інших містах уже давно практикують використання зелених красунь як паливо для обігріву приміщень.

Нагадаємо, ТОВ “КАСКАД СІТІ” в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань з’явився лише 21 листопада 2017 року, а вже є переможцем 4 тендерів на загальну суму 4 924 293.29 гривень.

В Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань товариство зареєстроване на Левченка Геннадія Вікторовича за адресою: 20300, Черкаська обл., місто Умань, ВУЛИЦЯ ШОЛОМ АЛЕЙХЕМА, будинок 30. Тобто за тією ж адресою, що й розташоване Уманське комунальне підприємство «Комунальник». В реєстрі Електронних декларацій чиновників та депутатів за 2016 рік Геннадій Вікторович вказав посаду завідуючого господарством УКП “Комунальник”.

 

25 Січня, 2018 в 19:36 / Переглядів: 1228

Теми: Події,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про