Чи справді відбулося рейдерське захоплення уманського готелю? (відео)

В Умані триває спір за багатоповерхівку, що розташована в районі паломництва хасидів по вулиці Пушкіна, 27А. Обидві сторони конфлікту стверджують, що саме вони є її власниками.

Як повідомлялося раніше, уманчанин Олександр Чорний звинувачує так званих рейдерів у підробленні рішення суду, в якому будівлю готелю було визнано власністю ТОВ “Елізей”, що в даному випадку виступає як фірма-прокладка, яка в подальшому на основі договору купівлі-продажу передала майно ізраїльській компанії “Цитадель Юкрейн Інвестментс ЛТД”. В свою чергу, інша сторона  запевняє, що 27 липня 2016 року готель було придбано на законних підставах, а ТОВ “Елізій”, яке передало право власності покупцеві, заснував сам Олександр Чорний.

Нині будівля знаходиться під контролем покупців, про що постійно інформує Анна Татарчук-Чорна у Фейсбук. Жінка скаржиться на бездіяльність правоохоронців, змови та втручання впливових людей “згори”, і це все відбувається не на її користь. Але ці свідчення не завжди є правдивими.

Наприклад, зі слів пані Анни чоловік на фото представляє інтереси Народного депутата України Антона Яценка і, разом з тим, захищає злочинні дії, що трапилися напередодні.

Проте сам депутат заперечив свою участь у розгортанні конфлікту.

“Як народний депутат, повідомляю, що не беру участі у конфліктах між суб’єктами господарювання. Вирішення таких ситуацій у компетенції правоохоронних органів. 
Запевняю, що особа, яка прикривається моїм ім’ям, мені невідома. Але для перевірки факту вчинення нею неправомірних дій я уже звернувся до Міністерства внутрішніх справ.

P.S. Вважаю, що всі будинки по вулиці Пушкіна мають бути легалізованими, а ті, хто їх утримує, мають сплачувати податки місту.” – написав Антон Яценко у Фейсбук.

Фото Антона Володимирович Яценко.

Також Анна Чорна стверджує, що учасниками захоплення готелю є члени Київського спортивного клубу “Фаворит”

Проте адміністрація спортивного клубу заперечує участь своїх вихованців у заходах подібного характеру.

Попри те, що сторінка Анни Чорної переповнена повідомленнями про рейдерство, немає жодної інформації про пораненого атовця: хто він, як саме розгорталися події, ступінь складності поранення, свідчень потерпілого.

Подію прокоментувала Інна Матієнко, представник громадянина ізраїлю Еліягу Кенфлера. Як виявилося, за супровідною документацією готель значиться як недобудова, а значить його попередні власники не мали права засиляти пожильців і не сплачували податки.

“Мені дуже прикро що люди, не розібравшись в ситуації, йдуть на поводу у Чорного. Користуючись нагодою, що власник знаходиться за межами України, сторона Чорних використовує готель, на чому отримує кошти та не сплачує податки.” – додає пані Інна.

Січень 20, 2018 в 20:59 / Переглядів: 1137

Теми: Аналітика,Події,Суспільство,Умань,Черкащина