Стан розгляду Уманською місцевою прокуратурою запитів на інформацію у 2017 році

Похожее изображение

На виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та наказу Генерального прокурора України від 30.12.2015 №430гн «Про організацію діяльності органів прокуратури України з особистого прийому, розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації» прокуратурою міста Умані вживалися заходи, спрямовані на забезпечення права кожного на інформацію.

Зокрема, спостерігається тенденція до незначного зниження кількості запитів на інформацію, що надійшли до Уманської місцевої прокуратури: якщо у 2016 році надійшло 9 запитів на інформацію, то у 2017 – 8 запитів.

За результатами розгляду запитів інформацію надано на 1 запит, по 4 – роз’яснення,  3 – надіслано іншим розпорядникам. Зменшення кількості запитів на інформацію свідчить про належну організацію роботи щодо інформування громадян з питань діяльності прокуратури, відмов у задоволенні запитів не було.

Факти повторних запитів, спричинених неповнотою надання запитуваної інформації, відсутні.

Всі запити на інформацію надходили поштовим зв’язком.

Згідно ст. 23 Закону України «Про доступ до публічної інформації» рішення, дії чи бездіяльність Уманської місцевої прокуратури як розпорядника інформації запитувачами  до суду не оскаржувались.

 

За повідомленням Уманської місцевої прокуратури

Січень 19, 2018 в 16:16 / Переглядів: 89

Теми: Події,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина