Смілянські рятувальники звільняли вантажівки зі снігових пасток

“До нас виклики пішли із 2 години ночі, – зазначає провідний інспектор Смілянського РВ У ДСНС України у Черкаській області Ірина Лисенко. – Спочатку подзвонили, що фура не може виїхати із заглибини у «Долині квітів», що на Загреблі, на 268-му км дороги на Кам’янку. Наші рятувальники не залучались до цієї пригоди, тому що пожежний автомобіль не зможе витягнути навантажений багатотонний транспорт. На місце пригоди виїхала поліція, спочатку там хотіли перекрити рух. Дзвінки продовжувались всю ніч. О 6 ранку на тому місці стояли вже 12 фур одна за одною. Наразі рух не перекритий, звільнено одну полосу для проїзду інших автомобілів.”

Також сьогодні о 8:40 ранку на чергову лінію поступив дзвінок, що у центрі міста розвернуло іншу фуру, і вона чинила перешкоду для проїзду транспорту. Рятувальники виїхали, розвернули автомобіль і він продовжив рух у своєму напрямку.
В районі Смілянської районної лікарні витягли 2 фури, а вже згодом рятувальники розчищали повалені дерева на дорозі с. Костянтинівка.

У ці дні негоди смілянські рятувальники працюють у посиленому режимі, вони завжди готові прийти на допомогу населенню.

“Проте до смілян є велике прохання – у зв’язку із складними погодними умовами намагайтеся не виїжджади зайвий раз на автомобілях.
Будьте обережні!” – додає Ірина Лисенко.

 

19 Січня, 2018 в 11:41 / Переглядів: 406

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про