Хто відповідає за прибирання Умані від снігу?

Фото Лилии Чаплигиной.

Сьогодні Умань засипало снігом: замети місцями досягають одного метра, все місто ніби зупинилося.

Як повідомляє Електронна Приймальня Міської Радикомунальні служби почали прибирання ще з ночі.

Проте реакція містян до повідомлення дещо відрізняється: одні стверджують, що техніка дійсно працює, проте сніг швидко засипає вулицю, інші нарікають, що прибирання проводиться погано, на деяких вулицях снігоочисну техніку взагалі не бачили.

Ми попросили містян поділитися світлинами, як йде прибирання вулиць і тротуарів міста в різних його районах. Як виявилося, скрізь ситуація майже однакова: транспорт турує собі шлях самостійно, люди, щоб не борсатися в переметах, йдуть по проїжджій частині. Громадський транспорт зупинився.

Всі задаються питаннями: чому так мало техніки працює? Чому місто не готове до негоди? А головне: хто ж відповідальний за ситуацію, що склалася в місті?

Наприкінці 2017 року В Умані виділили майже 800 тисяч гривень на прибирання снігу. Тендер розіграли 29 грудня. Переможцем стало ТОВ “КАСКАД-СІТІ”, про що ми розповідали вчора. В Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань підприємство з’явилося лише 21 листопада 2017. Тобто фірмі, що була створена лише місяць тому, доручили таку відповідальну роботу.

В Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань товариство зареєстроване на Левченка Геннадія Вікторовича за адресою: 20300, Черкаська обл., місто Умань, ВУЛИЦЯ ШОЛОМ АЛЕЙХЕМА, будинок 30. Тобто за тією ж адресою, що й розташоване Уманське комунальне підприємство «Комунальник».

Тільки не зрозуміло, чому фірма-переможець допустила такий зимовий безлад в місті, адже Левченко Геннадій Вікторович – це людина з досвідом. В реєстрі Електронних декларацій чиновників та депутатів за 2016 рік Геннадій Вікторович вказав посаду завідуючого господарством УКП “Комунальник”.

18 Січня, 2018 в 14:26 / Переглядів: 2441

Теми: Аналітика,Події,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про