Інформація про надзвичайні ситуації, що сталися на дорогах області за останню добу

Фото Константина Проценко.

18 січня о 00:31 в Шполянському районі, поблизу села Митниця, рухаючись автодорогою, на підйомі потрапив у сніговий замет легковий автомобіль “Мерседес”. На час події в салоні автомобіля крім водія перебували два пасажири з яких одна дитина. Автомобіль звільнили рятувальники чергового караулу 17-ї ДПРЧ.

О 7:40, поблизу села Ладижанка, в Уманському районі, внаслідок ускладнення погодних умов, на автошляху Умань-Черкаси розвернуло два вантажних автомобіля внаслідок чого було повністю перекрито рух автотранспорту.
На місці події працює особовий склад чергового караулу 14-ї ДПРЧ. Водночас на трасі Київ-Одеса рятувальники звільнили з заметів 6 вантажних автомобілів.

О 6 ранку в Маньківському районі, поблизу села Подібне, внаслідок ускладнення погодних умов, у сніговий замет потрапив легковий автомобіль в салоні якого знаходилась малолітня дитина. Через відмову електричного обладнання автомобіля, люди в салоні почали замерзати. На звернення водія, йому на допомогу прийшла оперативно-мобільна група Маньківської пожежно-рятувальної частини. Витягнувши автомобіль з замету рятувальники відбуксирували його до найближчої СТО.

О 7 годині ранку у селі Іваньки, Маньківського району, під час руху з селища Багва, внаслідок ускладнення погодних умов, у сніговий замет потрапив автомобіль із породіллю. На прохання допомогти, до автомобіля зумів пробитися черговий караул Маньківської пожежно-рятувальної частини. Завдяки рятувальникам жінку встигли доставити до лікарні перш ніж почалися пологи.

О 6:20, в селі Ягубець, Христинівського району, під час руху сталася технічна несправність у рейсового автобусу який рухався за маршрутом «Херсон–Чернівці» (в автобусі перебувало 24 пасажира). На допомогу прийшли прийшов черговий караул 15-ї пожежно-рятувальної частини з селища Христинівка. Пожежним автомобілем автобус в салоні якого знаходились 24 пасажири було доставлено до найближчої станції технічного обслуговування.

О 7 годині ранку в Драбівському районі, поблизу села Контакузівка, рятувальники звільнили з замету легковий автомобіль в салоні якого знаходилась хвора жінка з дитиною. Для витягування було залучено трактор з села Кантакузівка.

О 8:10 в Золотоніському районі, поблизу села Деньги, у сніговий замет потрапив вантажний автомобіль з продуктами харчування. Автівку звільнено за допомогою чергового караулу 8-ї державної пожежно-рятувальної частини з міста Золотоноша.

О 6:20 на автошляху Камянка-Сміла, на території Смілянського району, на узбіччі перед підйомом, внаслідок ускладнення погодних умов, ожеледиця та снігові замети, зупинилися 12 вантажних автомобілів. Вирішується питання щодо очищення та посипання автодороги.

 

За повідомленням речника управління ДСНС в Черкаській області Костянтина Проценка

Січень 18, 2018 в 12:31 / Переглядів: 629

Теми: Події,Суспільство,Черкащина