На Черкащині нелюд прирік пса на голодну смерть в покинутому чужому будинку

Фото Oksana Savitskaya.

Уманські та черкаські волонтери об’єдналися заради порятунку ротвейлера, якого невідомі зачинили у порожньому будинку в селі Буки Маньківського району. Голодну покинуту тварину знайшли сусіди. Щоб її звідти забрати, потрібно доставити до будинку спеціально навчену людину, щоб та могла приспати собаку. Волонтери просять небайдужих допомогти коштами на оплату проїзду для ловця і придбання транквілізаторів для собаки. Про це написала волонтерка Оксана Савіцька у Фейсбук:

“Його завезли в чужу стару хату і забарикадували меблями, аби не міг вийти.
Його чекала повільна страшна смерть від голоду і холоду.
Людина, що залишила його у покинутій сільській хаті, вибралась через кватирку і спокійно поїхала туди, де ще вчора був його дім.
Він намагався вибратися – і сусіди, що почули шарудіння, викликали поліцію, подумавши, що у будинку орудують злодії.
Поліцейські, які спробували відчинити двері, побачили за ними…переляканого ротвейлера.
Таким був ранок 16 січня у селі Буки на Маньківщині. Хвалити Бога, у тому краю виявилося досить людей, що не лише добре знали закони України, які відкритим текстом забороняють вбивство безпритульних собак (чого негайно почали вимагати сусіди покинутої хати), але й щиро захотіли допомогти нещасній тварині.
Це і заступник голови Маньківської районної ради Світлана Лещенко, і очільник місцевих правоохоронців Олександр Мельник, які звернулися до ​благодійних фондів, що допомагають безпритульним тваринам – ​БФ ​”Серце друга​” (м. Умань​, керівник Яніна Тиховська​) та БФ “Життя” (м. Черкаси​, керівник Оксана Савіцька​).
Завдяки ​допомозі ​цих фондів та Черкаського міського товариства захисту тварин “Друг”​(керівник – Ольга Абукаре)​​, тварину вдасться врятувати – у суботу, 20 січня, до с. Буки вирушає професійний ловець (​якому допомагатимуть місцеві правоохоронці та забезпечить необхідним обладнанням для роботи БФ “Серце друга”). Ловець, за допомогою транквілізаторів, має тимчасово знерухомити перелякану тварину та доставити її до притулку, що діє на базі КП “Черкаська служби чистоти” ​(транспорт для цього забезпечує Маньківська районна рада). ​
Єдине, що потрібно, аби дати тварині шанс на життя​, а, у перспективі – ​і ​новий дім​, і нову люблячу родину​ – це кошти для оплати приїзду та роботи ловця і вартості транквілізаторів – це ​біля 1000 гривень. ​І ми дуже просимо Вас допомогти зібрати ці кошти – для цього є 4 дні.
В​ажлива кожна гривня, ми щиро вдячні за будь-яку допомогу. Кошти можна переказати ​на р\р 26008051529997​ у Приватбанку (ЕДРПОУ 41742647​, МФО 354347​, одержувач – БФ “Життя”​) або на карту керівника БФ “Життя” ​4731 2191 0077 1769​ (Оксана Савіцька).”

Січень 17, 2018 в 00:56 / Переглядів: 541

Теми: Події,Суспільство,Черкащина