Колишній міський голова Черкас заговорив про те, що частину України потрібно віддати сусідам

olijnyk

Якщо Україна визнає недійсним пакт Молотова-Ріббентропа, то їй необхідно віддати західні регіони іншим державам, пише Вичерпно.

Про це написав на своїй сторінці у «Фейсбуці» колишній міський голова Черкас, «регіонал»-втікач Володимир Олійник після того, як директор Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович заявив, що радянський період варто вважати окупацією.

– Якщо сьогодні його визнати недійсним (пакт — ред.), Україні доведеться віддати сусідам в Європу Закарпаття, Східну Галичину, Південну Бессарабію і багато інших земель. Складається враження, що з логікою у майданутих не все гаразд, — написав він.

На думку «регіонала», саме Радянський Союз «зібрав нинішню Україну з земель єдиної держави» та зробив усе можливе для збереження української мови та культури.

– Це, мабуть, і називається «окупацією». До речі, саме «окупанти» в тридцяті роки, після створення Української Радянської Соціалістичної республіки зробили все можливе для збереження української мови, відкриваючи видавництва, національні театри, культивуючи засоби масової інформації українською мовою і багато іншого. Була єдина історія, був спільний шлях. Тепер це пропонується визнати «окупацією». Мені здається, позначається післясвяткове похмілля після бурхливих гулянь… Судячи з усього, настала «криза ідей», — додав він.

Січень 15, 2018 в 02:46 / Переглядів: 804

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина