У 2018 році батьки будуть оплачувати 60 % харчування дітей

Boy saving money in a piggybank – isolated over a white background

Так, з 2 січня 2018 року вартість харчування дітей від 1-го до 3-х років за один день складатиме 20 грн., від 3 до 6-ти (7-и) – 22 грн.

Про це інфомує Канівська міська рада, пише Економіка сьогодення.

Батьківську плату за харчування визначено в розмірі 60%, тобто для дітей від  1-го до 3-х років сума складатиме 12 грн., від 3 до 6-ти (7-и) – 13,20 грн. відповідно. Разом з тим, для батьків, у яких троє і більше дітей, плата становитиме в розмірі 50% за один день: від вартості харчування для дітей від 1-го до 3-х років – 06,00 грн., для дітей від 3-х до 6-ти (7-ми) років – 06,60 грн.

Разом з тим, діти пільгових категорій, а саме: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім’ях, діти працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків, діти з інвалідністю, діти із сімей, сукупний дохід в яких на кожного члена за попередній квартал не перевищив рівня прожиткового мінімуму, діти, які відвідують спеціальні дошкільні групи (логопедичні групи), діти-переселенці та діти, батьки яких є учасниками бойових дій, безпосередньо беруть участь в зоні проведення АТО, мобілізовані, демобілізовані в особливий період, перебувають у відрядженні на території Донецької і Луганської областей та беруть участь в АТО (відповідно до посвідчення, довідок із військової частини, військкомату) або загинули в зоні проведення АТО та інші категорії дітей за наявності довідки з управління соціального захисту населення, від сплати за харчування в дитсадках звільнені.

28 Грудня, 2017 в 10:10 / Переглядів: 979

Теми: Аналітика,Економіка,Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про