В Умані хасиди влаштували псевдоаварію (відео)

Відео: Top King

В Умані медики-волонтери та члени релігіозної єврейської общини готові надавати невідкладну допомогу постраждалим у різних надзвичайних ситуаціях. З метою відпрацювання спільних дій волонтерів міжнародної ізраїльськох організації Мада та працівників місцевих медичних закладів в Умані в районі паломництва хасидів були проведені спеціальні навчання.

За легендою молодий чоловік постраждав у ДТП і потребував невідкладної медичної допомоги. Учасники навчань застосували спеціальне спорядження, відпрацювали уміння надання допомоги потерпілим і транспортування його до лікарні. Медики Уманської ЦРЛ не розгубилися і прийнялися діагностувати стан “потерпілого” для виявлення отриманих травм і встановлення остаточного діагнозу.

Міжнародна ізраїльська організація Мада давно працює в напрямку забезпечення медичної допомоги паломникам-хасидав в Умані. Крім того, при потребі першу невідкладну допомогу медики надають і уманцям.Волонтери організації пройшли спеціальну підготовку та мають необхідне обладнання для термінового порятунку життя людей.

Похожее изображение

 

Грудень 27, 2017 в 11:49 / Переглядів: 909

Теми: Події,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина