Залізничники повідомили, скільки ДТП сталося в Черкаській області цьогоріч

Картинки по запросу семафор

Станом на 21 грудня 2017 року на переїздах, розташованих у межах обслуговування регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця», зафіксовано 14 випадків дорожньо-транспортних пригод (в минулому році – 19 випадків), інформує прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця». З них три ДТП сталося у Черкаській області, пише http://sl-smila.in.ua.

П’ять випадків зафіксовано в Одеській області, по два випадки у Вінницькій та Кіровоградській областях та по одному випадку у Миколаївській та Херсонській. ДТП сталися на переїздах з сигналізацією та черговим працівником та ще 12 на переїздах без чергового працівника, ще один випадок зафіксовано за межами залізничного переїзду. У п’яти випадках водії в’їжджали у бік поїзда, що рухався. Внаслідок випадків ДТП було травмовано вісім осіб.

Залізничники вкотре нагадують, що причинами ДТП є грубі порушення Правил дорожнього руху, поспішність і необачність водіїв автотранспортних засобів.

Залізничні переїзди – це місця підвищеної небезпеки. Дорожньо-транcпортні події на залізничних переїздах можуть призвести до великої кількості постраждалих, пошкодження транспортних засобів, значних матеріальних збитків через тимчасове припинення руху на окремих дільницях філії.

Залізничники вкотре закликають водіїв автотранспорту бути уважним та обережними на залізничних переїздах, не ризикувати власним та чужим життям! Помилки водіїв на залізничному переїзді становлять серйозну загрозу, тому особиста відповідальність та суворе дотримання Правил дорожнього руху поблизу об’єктів залізничної інфраструктури є надзвичайно важливим!

26 Грудня, 2017 в 07:21 / Переглядів: 641

Теми: Аналітика,Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про