Популярний співак з Черкащини пояснив, чому попросив за новорічний виступ такий високий гонорар

Картинки по запросу олег вінник

Співак поділився, як відзначатиме Новий рік і про плани на 2018-й

Популярний співак і суддя “Х-Фактор” Олег Винник на зйомках новорічного “Вечірнього кварталу” розповів “Сегодня”, як відзначатиме Новий рік і про плани на 2018-й.

– Нещодавно відбулася премія M1 Music Awards, ви були номіновані в категорії “Співак року”, розраховували перемогти?

– Я півроку не спав, думав, кому ж пощастить отримати доручення з будівництва критих стадіонів в нашій країні (посміхається). Тому що серед тих стадіонів, на яких виступив в цьому році, гідних було замало. І тепер не сплю ночами, думаю про наступний рік. Планую дати концерти в Палаці спорту. Я ніколи не жив, не живу, і не буду жити статуетками. Для мене найвища нагорода – продані квитки в залах і на стадіонах. Головне, щоб артисти несли любов, щастя, любили наш народ і землю, а не гналися за нагородами.

– Як ставитеся до жартів і пародій на свою адресу?

– Зважаючи, які пародії. Якщо вони гідні і доречні, буквально і конкретно, то не ображаюся. З почуттям гумору у мене все добре, хоча я досить самокритична людина. Часом якщо жарти невдалі, це може зачепити мене десь в глибині душі. Але я в усьому намагаюся знайти позитив.

– Як вам пародія Олени Кравець на “Лізі сміху”?

– Бачив цю пародію, єдине що – Лена неправильно вимовила моє прізвище. Я не “Вінник” а “Винник” на українській.

– На Новий рік будете працювати?

– На цей Новий рік я висунув таку суму за виступ, щоб мене ніхто не турбував. Не знаю, наскільки мені це вдасться. Буду відвертим, подивимося, у кого в нашій країні “товстий” гаманець. Насправді хочу просто по-людськи відпочити.

– Чи плануєте відпустку після новорічних концертів і корпоративів?

– Перші три місяці планую працювати в студії над завершенням україномовного альбому, який пообіцяв шанувальникам і ще не випустив, а також над новими російськомовними піснями. На наступний рік заплановано зйомки нових кліпів і новий масштабний стадіонний тур. Це буде нова програма, нове світло, сцена. В цьому році ми дали три концерти в Білорусі. Планували більше, але фізично сил не вистачило. Багато часу забрали зйомки телевізійних проектів.

– На концерти до Росії вас все ще кличуть?

– Кличуть. Нічого не змінилося, від концертів в Росії я відмовляюся. Якою людина народилася, такою вона і помре. Вагому роль відіграє виховання.

– Пам’ятаєте свій найнезвичніший Новий рік?

– В минулому році на Новий рік працювали в Одесі, і вранці 1 січня я встиг скупатися в морі, відкрив сезон. Це, звичайно, запам’ятається надовго.

– Чим запам’ятався 2017 рік?

– 2017 для мене був насиченим і продуктивним. Ніколи не акцентую увагу на своїх досягнення. Звичайно, для мене дуже важливо, як я провів минулий рік. Адже те зерно, яке ти посіяв сьогодні, проросте наступного року. Тому потрібно думати заздалегідь. Але головне – це праця. Ми повинні працювати. Слава Богу, я весь рік працював, і думаю, що досить (посміхається). У 2018-му всім хочу побажати щастя і миру. Якщо в нашій країні буде мир, тоді буде спокій в серцях, розміреність і стабільність.

 

 

Інформацію взято із сайту Сьогодні

Грудень 23, 2017 в 12:09 / Переглядів: 867

Теми: Події,Суспільство,Україна,Черкащина