Оскандалений директор уманської школи став депутатом міської ради (відео)

У депутатському складі Уманської міської ради відбулась зміна. Про це, перед розглядом питань порядку денного 42-ї сесії, повідомив заступник голови Уманської виборчої комісії Микола Шевченко, йдеться в сюжеті телеканалу Умань.

21 грудня Володимир Сокирський отримав посвідчення депутата Уманської міської ради, нагрудний знаки та приступив до своїх депутатських обов’язків.

Сокирський Володимир Васильович працює директором Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 ім. М.П.Бажана. В 2017 році цей навчальний заклад “прославився” двічі: спершу – бійкою старшокласників, після якої хлопець залишився інвалідом. Тоді містян обурила позиція директора школи, адже він ясно дав зрозуміти, що адміністрація навчального закладу ніяким чином впливати на розбір конфлікту не збирається, а всю відповідальність покладає на прокуратуру.

Тоді ж батьки учнів звинуватили адміністрацію школи в поборах. З їх слів, Сокирський Володимир Васильович особисто розмовляє з батьками, які не хочуть платити гроші, і пояснює: “Або плати, або не будете нормально вчитись”. Тобто тисне на батьків, щоб ті віддали гроші.

«Одного разу мій син прийшов зі школи і сказав, що йому потрібно здати  400 гривень. Я відмовилась це робити, так, як на мою думку, в школі нічого не робиться. Після цього, мою дитину почала цькувати вчителька і навіть  сіпнула його за руку, після чого у дитини залишився синець,»- розповідає мати – Олена Горєлова, пише Вечірня Умань.

І від вчорашнього дня Сокирський Володимир Васильович став депутатом Уманської міської ради.

Грудень 22, 2017 в 09:59 / Переглядів: 1946

Теми: Аналітика,Події,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина