Уманським депутатам показовий імідж мера важливіший, ніж ремонт лікарні

Під час сесії Уманської міської ради вкотре було виділено кошти на ремонт приміщення білого дому: цього разу вирішили оновити коридор на четвертому поверсі. На це запланували витратити аж 500 000 гривень. Лідер фракції партії «Відродження» в Уманській міській раді Ірина Плетньова запропонувала перенаправити виділені кошти на більш нагальні потреби і віддати їх на ремонт міської лікарні, проте депутати міської ради не підтримали таке рішення. Про це йдеться на сайті umannews.

«Сьогодні, 21 грудня 2017 року, відбулася 42 сесія Уманської міської ради, на якій розглядався бюджет міста на 2018 рік. Я, як лідер депутатської фракції «Відродження» запропонувала внести зміни до проекту рішення міської ради «Про міський бюджет на 2018 рік» : кошти у сумі 500 000 грн, які передбачені на ремонт коридору 4 поверху Уманської міської ради перенаправити на ремонт Уманської міської лікарні. На жаль, дана пропозиція не мала підтримки з боку міського голови Олександра Цебрія та його свити. Отже, робімо висновки про що і про кого дбає наш мер.» — написала Ірина Плетньова у Фейсбук.

Нагадаємо, мер Умані Олександр Цебрій відремонтував 2 поверхи мерії, свій кабінет та персональний вхід у міськраду, тоді як дитяча міська лікарня, садочки та школи ніяк не дочекаються виділених коштів на свої потреби.

Картинки по запросу уманська міська рада цебрій

Грудень 21, 2017 в 19:12 / Переглядів: 500

Теми: Політика,Суспільство,Умань,Черкащина