Що робиться на одеській трасі поблизу Умані?

На трасі Київ – Одеса від Київської області до Умані вночі 19 грудня утворилися багатокілометрові затори вантажівок. Ваговози зупинилися через сильний снігопад та ожеледицю, заблокувавши рух в обидва напрямки.

“Від кордону Білоцерківського району і до Умані пробка 80 км, дорога перекрита в обидві сторони! Фури перевернуті, аварії, служби ДСНС нічого не можуть зробити! Люди в полі стоять у розпачі”, – повідомили очевидці у Facebook-спільноті “Дальнобойщики”.

Тим часом, за словами першого заступника начальника департаменту патрульної поліції України Олексія Білошицького, через ускладнення погодних умов на трасі Київ – Одеса застрягли близько 800 вантажівок. Розблоковували рух близько 50 екіпажів поліції, рятувальники та спецтехніка.

Як повідомили в управлінні ДСНС області, станом на 7:00 20 грудня, на трасі Київ – Одеса, між містом Жашків Черкаської області та селом Сніжки Київської області утворився затор із вантажівок завдовжки 3 км.

Загалом упродовж доби підрозділами ДСНС надано допомогу 178-ми особам та вивільнено 109 автотранспортних засобів.

Спостерігається повільний рух вантажного та легкового транспорту в обох напрямках, зазначають у ДСНС. Нині на ділянці обмежено рух транспорту з обох сторін. Автомобілі почергово буксируються 19 тягачами.  З заметів уже зараз вдалося вивільнити 402 автомобілі. Всього до ліквідації заторів залучено 49 одиниць техніки та 111 осіб. На місці розгорнуто два пункти обігріву людей.

Глава Національної поліції Сергій Князєв разом з очільником Держслужби з надзвичайних ситуацій Миколою Чечоткіним відбули до місця виникнення кризової ситуації на трасі “Київ-Одеса” на території Жашківського району Черкаської області.

Національна поліція України опублікувала відео семикілометрового затору, що утворився між Білою Церквою та Жашковом, що зняте з висоти.

Проте гвинтокрил, на якому голова Національної поліції України Сергій Князев прилетів вирішити проблему багатокілометрового затору на трасі Київ-Одеса, повністю заблокував рух.

Про це повідомив черкаський журналіст Володимир Гамалиця в Facebook і опублікував фото з місця події, пише Вичерпно.

25443227_1438995476209300_3996846125258241383_n

А тим часом користувачі соцмереж діляться враженнями від побаченого і пережитого.

Posted by Татьяна Хлывнюк on Tuesday, 19 December 2017

Грудень 20, 2017 в 14:37 / Переглядів: 1181

Теми: Події,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина