За смерть чотирьох дітей жінці загрожує від 2 до 5 років позбавлення волі

IMG_698011111.jpgВнесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато досудове розслідування за фактом злісного невиконання жителькою Золотоніського району обов’язків по догляду за дітьми, що призвело до загибелі чотирьох малолітніх дітей, внаслідок пожежі в будинку за місцем їх проживання, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 166 Кримінального кодексу України.

Установлено, що 28-річна жінка 17.12.2017 розпалила грубу та, не пересвідчившись у безпечності умов самостійного перебування чотирьох своїх малолітніх дітей за місцем проживання, залишила їх без нагляду в будинку і пішла до знайомої вживати алкогольні напої. Під час відсутності матері дітей, внаслідок порушення Правил пожежної безпеки в ході експлуатації пічного опалення в будинку відбулося займання та пожежа, й враховуючи малолітній вік, діти були позбавлені можливості вжити заходів до самозбереження, що призвело до тяжких наслідків у вигляді їх смерті.

Наразі за погодженням з прокурором Золотоніської місцевої прокуратури слідчим слідчого відділу Золотоніського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області горе-матері повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 166 (злісне невиконання батьками встановлених законом обов’язків по догляду за дитиною, що спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України.

На цей час розслідування триває, слідчими та процесуальними керівниками Золотоніської місцевої прокуратури вживаються заходи щодо забезпечення прийняття законних і неупереджених процесуальних рішень, зокрема до місцевого суду скеровано клопотання про обрання стосовно підозрюваної запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Хід слідства в зазначеному кримінальному провадженні контролюється прокуратурою Черкаської області.
Довідково: санкція ст. 166 КК України передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк від 2 до 5 років або позбавлення волі на той самий строк.

Прес-служба прокуратури Черкаської області

Грудень 18, 2017 в 19:29 / Переглядів: 198

Теми: Кримінал,Події,Суспільство,Черкащина