Низка суб’єктів припинила використовувати на фасадах будівель позначення “Аптека низьких цін”

Картинки по запросу аптека низьких цін

ТОВ “Аптека низьких цін К”, ТОВ “Аптека низьких цін ТМ” і ТОВ “Аптека низьких цін Плюс” припинили використовувати на фасадах будівель позначення “Аптека низьких цін” на виконання обов’язкових до розгляду рекомендацій, наданих Антимонопольним комітетом України (АМКУ).

Згідно з повідомленням на сайті Київського обласного територіального відділення АМКУ, за результатами розгляду рекомендацій суб’єкти госпдіяльності замінили вивіски 68 аптечних установ Києва, де використовувалася інформація про ціни, на вивіски “Аптека АНЦ”, а також “Аптека Копійка”.

У комітеті зазначили, що за результатами аналізу роздрібних цін на лікарські засоби, які реалізувалися в зазначених аптечних установах, а також аптеках, найбільш наближених до них, було встановлено, що ціни на деякі препарати в аптеках товариств вищі, ніж у конкурентів.

“Таким чином, інформація “Аптека низьких цін”, яка на фасадах аптек товаритсва, не відповідає дійсності”, – зазначено в повідомленні.

Крім того, розміщуючи на фасадах будівель вивіски “Аптека низьких цін”, суб’єкти порушували ліцензійні умови провадження господарської діяльності з виробництва, оптової та роздрібної торгівлі, а також імпорту лікарських засобів, оскільки інформація на вивісках вказувала на рівень цін.

 

Інформацію взято із сайту Інтерфакс-Україна

Грудень 17, 2017 в 14:26 / Переглядів: 516

Теми: Аналітика,Економіка,Події,Політика,Суспільство,Україна