“Міс Катеринопільщина” отримала 50 тисяч гривень

Картинки по запросу “Міс Катеринопільщина” отримала 50 тисяч гривень

У Катеринополі провели конкурс краси “МІс Катеринопільщина -2017”. Його результатами поділився на своїй сторінці у ФБ один з головних спонсорів конкурсу Олег Васецький, пише Про головне.

“Ми звикли думати, що все найкраще відбувається по ту сторону екрана. Проте конкурс краси, що відбувся цієї суботи в провінційному Катеринополі, довів, що неймовірно красиві дівчата живуть поруч із нами, у невеликих містечках і селах. А після роботи команди стилістів, візажистів, перукарів вони взагалі стали справжніми королевами краси, нічим не гіршими від тих, яких ми бачимо на сторінках глянцевих журналів.

Насправді ідея таких конкурсів набагато глибша, ніж просте перетворення дівчат у справжніх міс. Кожна з них повірила в себе, в свої можливості, в свої таланти. Я впевнений, що для більшості з них цей конкурс може стати хорошим стартовим майданчиком вже в найближчому майбутньому.


За результатами висновків журі, Дарина Стоколос стала найкрасивішою дівчиною Катеринопільщини. Їй вручив обіцяні 50 тис грн. Старшокласниця планує витратити їх на навчання після завершення школи. Як на мене, мудре рішення, адже краса красою, а освіта і особистісний розвиток – важлива складова для всього подальшого життя”, – йдеться у його дописі.

Грудень 16, 2017 в 18:17 / Переглядів: 547

Теми: Події,Суспільство,Черкащина