У 2018 році планується реконструкція дороги від Умані до Тернополя

Картинки по запросу автобам умань

У 2018 році Укравтодор ремонтуватиме дорогу від Тернополя до Умані. Про це розповів на засіданні уряду в. о. глави Укравтодору Славомир Новак. Дорога М-12 між Уманню і Тернополем є частиною проекту автобану GO Highway, який має пройти від Миколаєва і Одеси до Гданська, з’єднати чорноморські порти України з польськими портами на Балтиці. Для проведення робіт на М-12 в 2018 році буде виділено 4 млрд грн. Про це йдеться на сайті ua.igotoworld.com

На території України до транснаціонального коридору GO Highway також входять траса М-14 від Миколаєва до Одеси, траса М-05 від Одеси до Умані і траса М-09 від Тернополя через Львів до українсько-польського кордону, контрольно-пропускного пункту Краковець. Проект автобану передбачає не тільки ремонт дорожнього полотна, а й розширення проїжджої частини від Умані до Львова до чотирьох смуг, будівництво об’їзних доріг.

У цьому році в рамках GO Highway вже проведено ремонт дороги від Тернополя до Львова. Кілька років, ймовірно, буде потрібно для капітального ремонту найбільшого відрізка траси М-12 – ділянки між Уманню і Вінницею.

А польська частина GO Highway вже зроблена: на автобані можна дістатися від українсько-польського кордону до Гданська, до польсько-німецького кордону. Гарне сполучення між портами України та Європи буде помітно сприяти розвитку економіки України і туризму.

Грудень 15, 2017 в 14:53 / Переглядів: 208

Теми: Політика,Суспільство,Україна,Умань,Черкащина