Уманська прокуратура перевірила на чесність відділ освіти Жашківської РДА

Уманською місцевою прокуратурою за результатами чергового вивчення стану законності у сфері здійснення публічних закупівель товарів, робіт та послуг за державні кошти для потреб дітей в мережі Інтернет на веб-сайті «Prozorro» встановлено порушення вимог ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі».

Так, встановлено, що між відділом освіти Жашківської РДА та одним із приватних підприємств укладено договір щодо здійснення комплексу енергозберігаючих заходів із заміною вікон, дверей, утепленням будівлі, ремонту даху та улаштування котельні на альтернативних видах палива в одній із Жашківських шкіл Черкаської області.

Вивченням вищевказаного договору встановлено невідповідність у вищезазначеного приватного підприємця тендерної пропозиції в частині наявності обладнання та матеріально-технічної бази; наявності працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, та документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору, кваліфікаційним критеріям та умовам  тендерній документації Замовника.

Тому, на усунення виявлених порушень, Уманською місцевою прокуратурою заявлено позов про визнання недійсним рішення тендерного комітету відділу освіти Жашківської районної державної адміністрації та про визнання недійсним вищезазначеного  договору.

Господарський суд Черкаської області визнав доводи прокурора обґрунтованими та прийняв рішення про задоволення позову в повному обсязі.

 

За повідомленням Уманської місцевої прокуратури

Грудень 14, 2017 в 15:29 / Переглядів: 225

Теми: Кримінал,Суспільство,Черкащина