Як черкаський фотограф об’єднує Україну

Картинки по запросу Як черкаський фотограф об'єднує Україну

На банальне запитання про те, що його спонукало стати фотографом, він саркастично відповідає: ”А я фотограф?”

Його багато хто знає не лише в Україні, завдяки неперевершеним фотографіям не тільки відомих туристичних місць Європи, чи як він їх любить називати, “попсових атракцій”, так і невідомих куточків України. Фотостоки відмічають його світлини як тренди року і його неможливо уявити без фотоапарату.

Сергій Криниця. Коли він зайнятий фотозйомкою або розказує про сам процес чи відвідані місця, це настільки захоплює, що ти сам готовий вхопити камеру і, не роздумуючи їхати саме в те місце, про яке він щойно розказав.

Про нього та його захоплення можна довго розповідати, але саме зараз хотілося б розказати про його успіх і привід нам, черкасцям, пишатися тим, що живемо з ним в одному місті.

Вже не перший рік, а саме з 2010 року, регіональними відділеннями Фонду Вікімедіа та волонтерами спільноти Вікімедіа, зокрема в Україні — громадською організацією Вікімедіа Україна, в понад 50 країнах світу проводиться фотоконкурс пам’яток культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки» (Wiki Loves Monuments). Метою конкурсу є збирання фотографій усіх пам’яток культурної спадщини світу для розміщення їх у Вікісховищі. Це дає змогу ілюструвати статті Вікіпедії, котру кожного дня переглядають мільйони людей у всьому світі.

Не минув без конкурсу і цей рік. З 1 по 30 вересня 410 фотографів завантажили 37639 фотографій.  І, як ви вже могли здогадатися, серед них і Сергій, який представив свої роботи. І в результаті не просто представив, а на сьогодні став переможцем аж в трьох в номінаціях “Найкраща світлина Одеської області 2017”, “Найкраща світлина Львівської області 2017” та “Найкраща світлина Полтавської області 2017”.

Варто зауважити, що він не перший рік представляє свої роботи і не безуспішно. Зокрема в конкурсі «Вікі любить пам’ятки» 2015 його фото комплексу Кам’янець-Подільської фортеці, (Хмельницька область, Кам’янець-Подільський) визнано найкращим в Україні.

Цьогорічний марафон ще не закінчився, попереду фінал. Я не знаю як ви, а я щиро вболіваю за Сергія і зичу йому нових, справді заслужених, перемог.

Інформацію взято із сайту Місто на “Че”

Грудень 13, 2017 в 16:18 / Переглядів: 251

Теми: Події,Суспільство,Україна,Черкащина