Українців обмежили в покупках у зарубіжних інтернет-магазинах

Похожее изображение
Тепер без податків можна отримувати, максимум, три посилки на місяць загальною вартістю не більше 150 євро.
Верховна Рада в ніч на п’ятницю, 8 грудня, прийняла поправки до Податкового кодексу, яким суттєво посилила правила ввезення громадянами товарів з-за кордону. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна, пише Корреспондент.
Існуючі правила безмитного ввезення товарів у ручному або супроводжуваному багажі сумою до 500 євро (в аеропортах – до 1000 євро) і вагою до 50 кг діятимуть для тих, хто був відсутній в Україні більше 24 годин і в’їжджає в країну не частіше одного разу протягом 72 годин. З частішим в’їздом без податків можна ввезти товари на суму лише до 50 євро.
“Базою оподаткування є частина сумарної фактурної вартості таких товарів, перевищує еквівалент 50 євро, з урахуванням мита, що підлягає сплаті”, – така нова норма введена в кодекс для тих, хто був відсутній в Україні менше 24 годин і в’їжджає в країну частіше одного разу протягом 72 годин.
До сьогоднішнього часу безподатково товари вартістю до 500 євро і вагою до 50 кг можна було ввозити раз на добу, не перебуваючи за кордоном протягом, мінімум, 24 годин, на чому будується бізнес багатьох так званих “човників”.
Рада ввела також обмеження і на безподаткові пересилання товарів фізичним особам у міжнародних поштових та експрес-відправленнях: тепер їх може бути, максимум, три протягом одного календарного місяця сумарною фактурною вартістю до 150 євро, тоді як, починаючи з четвертої посилки, вони вже будуть обкладатися податком, митом і акцизом.

Грудень 13, 2017 в 10:32 / Переглядів: 174

Теми: Економіка,Політика,Суспільство,Україна