Журналісти оприлюднили моторошне відео про комунальну катастрофу у місті Умань

Комунальна катастрофа на вул. Пушкіна (м. Умань)10 грудня на Черкащині випав перший сніг – своєрідний тест-драйв готовності комунальних служб до початку складного сезону.

В Умані поки що немає чим похвалитися. Тротуари почищені не скрізь, дороги то замерзають і перетворюються на суцільну ковзанку, то розстають, але не чистяться. До того ж, нещодавно ми повідомляли, що Умань знову потопає в смітті. Жителі міста поширюють фото і дописи, в яких скаржаться на жахливий санітарний стан в окремих мікрорайонах. Сміттєві баки переповнені не перший день. Через це гори сміття почали збиратися на майданчиках для збору відходів.

Яскраво продемонстрували якісний стан благоустрою у місті журналісти Умань медіа на прикладі району паломництва хасидів. На відео видно, в якому жахливому стані перебувають дороги, а через слизькі тротуари пішоходи мусять виходити на проїжджу частину. Крім того, щоночі вимикається вуличне освітлення, що значною мірою ускладнює рух вулицями міста як для водія, так і для пішохода.

“Щороку на свята до Умані приїздять десятки тисяч паломників. Вони залишають в місті близько 50 млн. доларів в рік. А що навзаєм?” – задаються питанням журналісти Умань медіа.

Містяни, звісно, обурюються і критикують місцеву владу через несвоєчасне прибирання міста.

Проте Електронна приймальня міської ради повідомляє, що за стан тротуарів відповідають власники суб’єктів господарювання.

Грудень 12, 2017 в 14:50 / Переглядів: 567

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина