Уманський відділ освіти попався на фінансових махінаціях у закупівлі твердого  палива

Уманською місцевою прокуратурою за результатами вивчення стану законності  у сфері публічних закупівель товарів, робіт і послуг для потреб дітей в мережі Інтернет на веб-сайті «Prozorro»  встановлено порушення вимог ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі».

Зокрема, встановлено, що відділом освіти, молоді та спорту Уманської РДА було проведені відкриті торги щодо закупівлі твердого  палива, за результатами яких укладено договір  про його закупівлю з переможцем аукціону, одним із товариств.

В подальшому замовником та постачальником було укладено додаткові угоди до договору, кожного разу із збільшенням ціни за одиницю товару на 10 % без зміни суми самого договору, при цьому жодним чином не обґрунтовано та документально не підтверджено, в зв’язку з чим порушено вимоги Закону України «Про публічні закупівлі».

Таким чином, внаслідок укладання вищезазначених додаткових угод було надміру та безпідставно сплачено бюджетних коштів в сумі понад 415 тис. грн., що негативно вплинуло на видаткову частину бюджету.

Тому на усунення виявлених порушень, Уманської місцевою прокуратурою до Господарського  суду Кіровоградської області подано позов про визнання недійсними додаткових угод до договору про закупівлю товару та повернення безпідставно сплачених коштів в сумі понад 415 тис. гривень, який 05.12.2017 року задоволений в повному обсязі.

 

За повідомленням Уманської місцевої прокуратури

Грудень 10, 2017 в 11:51 / Переглядів: 330

Теми: Кримінал,Події,Суспільство,Умань,Черкащина