У Черкасах на Мосту кохання мало не трапилася чергова трагедія

Фото Константина Проценко.

У Черкасах з Мосту кохання мало не стрибнув чоловік. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав речник управління ДСНС в Черкаській області Костянтин Проценко, який став свідком небезпечної ситуації.

Сьогодні, чи то жартома, чи на повному серйозі, перебуваючи на мосту кохання, молодий хлопчина демонстрував своє бажання вкоротити собі віку стрибнувши з висоти.
Його поведінка не одразу привернула мою увагу: ну стоїть юнак на мосту і дивиться униз, то й стоїть – хто з нас не милувався з цього мальовничого місця навколишніми краєвидами та алеєю під мостом. Проте у якусь мить він, немов наважившись, миттю переліз через перила, нависнувши над прірвою, і завмер, вдивляючись у сутінки собі під ноги.


Я у цей час перебував під ним і нічого кращого, як крикнути — зупинись! не придумав.


На щастя, поряд із хлопчиною з`явився якийсь чолов’яга, що, наблизившись, розпочав з ним розмову. Деталі внизу чутно не було, але в якусь мить я почув: “Ти насправді це хочеш зробити на очах у дітей?” Саме в цей час з іншого боку до середини мосту, не розуміючи, що відбувається, прямувала група підлітків. Можливо, підвищена увага, а, можливо, дійсно присутність підлітків вплинули на екстримала, бо молодик, поглянувши у їхній бік, одним стрімким, ледь помітним рухом, перестрибнув перила і знову опинився на дошках мосту.


У цей час я, як і ще кілька випадкових свідків, набирав “102”, проте жіночий голос диспетчера повідомив, що інформація вже отримана і на місце події виїхав екіпаж. Відчуваючи, що криза минула, я пішов у справах.


Поліцейських я зустрів вже коло зупинки “Сільгосптехніка”, на Дахнівській. Три чорні постаті прямували від патрульної машини до парку. На мою спробу описати ситуацію та чоловіка вони взагалі не відреагували, хоча, можливо, орієнтування телефоном саме у цю мить отримувала дівчина-

коп.
Сподіваюся скоро ми прочитаємо про поліцейських, які оперативно змогли відмовити чоловіка від фатальної помилки, і я буду цьому щиро радіти.” – йдеться у повідомленні.

 

Нагадаємо, Міст кохання у Черкасах – одне з найтрагічніших місць міста, так як там постійно стаються трагедії. Так за минулу осінь на тому місці сталося два самогубства.

Грудень 9, 2017 в 21:13 / Переглядів: 567

Теми: Події,Суспільство,Черкащина