На Черкащині відкрили дошку загиблому герою АТО

24 листопада при вході до Тальнівської школи №1-гімназії з’явилася ще одна меморіальна дошка полеглому за держану цілісність України випускнику – Дмитру Безуглому, пишуть Вісті Черкащини. Третя від початку Революції Гідності та російсько-української війни…

В дворі школи зібралися учні, учителі, учасники бойових дій, представники районної та міської влади, настоятель Петропавлівського храму УПЦ КП отець Михайло Василюк і, звичайно ж, прийшли найрідніші – батьки, сестра й дочка покійного.

 

Директор школи Володимир Нерубайського зачитав біографію загиблого героя.

Меморіальну дошку відкрили колишні випускники школи, ветерани російсько-української війни Артем Орищенко та Руслан Макодзеба.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих бійців, які віддали життя за самостійність і незалежність України. Після чого настоятель Петропавлівського храму УПЦ КП отець Михайло провів чин освячення і виступив з короткою промовою, яка запала багатьом в серця.

Квіти від учасників заходу лягають до пам’ятних дощок бійців Дмитра Безуглого, Олександра Шевцова та Героя України Юрія Паращука, який загинув під час революційних подій на київському Майдані.

Грудень 8, 2017 в 07:34 / Переглядів: 314

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина