Завтра суд оголосить вирок Валентині Артюх

"Глибоко каюся": у Черкасах за смертельну ДТП судять екс-проректорку вишу (ФОТО)

У Придніпровському районному суді Черкас 7 грудня розпочалося судове слухання над 74-річною Валентиною Артюх, яка 12 липня спричинила смертельну ДТП в центрі Черкас, передає кореспондент vikka.ua.

Підозрювана Валентина Артюх – інвалід другої групи загальних захворювань, раніше не судима, заявила, що не пам’ятає про події того дня, показання давати не забажала, але вину свою визнала.

“Глибоко каюся, прошу вибачення у потерпілої сторони. Я не знаю і не пам’ятаю, як це сталося”, – сказала суду обвинувачена.

У зв’язку із зізнанням Валентини Артюх сторона обвинувачення запропонувала заслухати справу в скороченому варіанті, не допитуючи свідків, та не досліджувати додатково місце скоєння злочину, пише ВІККА.

Потерпіла, донька загиблої Ніни Благовіщенської погодилася на скорочені умови слухання.

“Моє життя і втрата не полегшиться від того, що Артюх отримає якийсь строк. Збитки нам вони відшкодували. Ми віруючі люди і я, перш за все, людина. Ніяких претензій у нас більше немає”, – відповіла донька загиблої Владислава Благовіщенська.

Головуючий суддя наголосив, що за обставин скороченого слухання потерпіла сторона не зможе подати апеляцію.

Перед судовими дебатами у сторони захисту було два клопотання.

“Перше клопотання за 69 статтею КК України. Потерпіла слідству не перешкоджала, у своєму вчинку щиро розкаялася і, зважаючи на це все, прошу міру запобіжного заходу у вигляді мінімальної міри покарання. Друге клопотання – у зв’язку з Законом України “Про амністію” прошу звільнити від покарання Валентину Артюх, зважаючи на її вікову категорію”, – сказав захисник обвинуваченої.

Обвинувачена попросила в суду врахувати те, що вона не була раніше судима, має двох дітей і завжди була добросовісною і законослухняною громадянкою.

Вирок екс-проректорці черкаського вишу буде оголошено 8 грудня о 8:30 ранку.

Нагадаємо, 12 липня цього року в Черкасах Валентина Артюх за кермом автомобіля “Сузукі Свіфт” не впоралась із керуванням та пошкодила автомобіль “Таврія”. Потім, різко від’їжджаючи з місця ДТП, на смерть збила жінку, яка саме переходила дорогу. Після цього водійка на великій швидкості в’їхала у інші три автівки, що проїздили поряд.

Грудень 7, 2017 в 19:20 / Переглядів: 549

Теми: Кримінал,Події,Суспільство,Черкащина