На Черкащині через вибух мобільного телефона сталася пожежа

Фото Ірины Лисенко.

4 грудня до 12-ї державної пожежно-рятувальної частини звернулася з заявою громадянка про те, що в її квартирі стався вибух мобільного телефону за адресою: місто Сміла вулиця Незалежності. Про це повідомляє Провідний інспектор Смілянського РВ Управління ДСНС України у Черкаській області Лисенко Ірина Вікторівна.

На місце виклику був направлений черговий інспектор Смілянськогг РВ Управління ДСНС. По прибуттю до місця пригоди було встановлено, що пожежа розпочалася у житловій кімнаті о 04 годині ранку, а саме на дивані, на якому спала дитина. Внаслідок пожежі було пошкоджено диван, телефон «Samsung Galaxy S5» та зарядний пристрій до телефону.
Орієнтовні прямі збитки від пожежі склали 6 000 грн.


Причина пожежі – аварійний режим роботи електротехнічного пристрою, а саме (телефон «Samsung Galaxy S5»).


Шановні громадяни! Запобігання пожежам у нашому житлі — справа всіх і кожного. Будьте обережні з вогнем. Дотримуйтесь елементарних правил пожежної та особистої безпеки. Пам’ятайте, що небезпечно курити у ліжку у нетверезому стані. Дуже часто саме з цієї причини у диму і полум’ї гинуть люди. Не користуйтесь пошкодженими електророзетками, саморобними подовжувачами; не залишайте без нагляду в помешканнях увімкненими в електромережу нагрівальні прилади, телевізори, радіоприймачі тощо. Слідкуйте за дітьми, адже частою причиною пожеж стають їх пустощі.

У разі виникнення пожежі негайно повідомте Службу порятунку за телефоном “101”, спокійно вкажіть адресу, кількість поверхів, місце виникнення пожежі, наявність людей, своє прізвище та організуйте зустріч пожежних автомобілів.

Грудень 7, 2017 в 14:23 / Переглядів: 223

Теми: Події,Суспільство,Черкащина