Смілянські депутати побоюються, що місто знову буде без тепла

Те, що у Смілі знову працює ТОВ «Сміла Енергоінвест» і влада не встигла запустити у роботу своє комунальне підприємство – це ще півбіди. Здається, смілянам вже все одно, хто топитиме, аби лише у лікарнях, школах, дитсадках і будинках стало нарешті тепло, пише

Як повідомляє Smila-ua, члени виконкому і депутати міськради намагалися розібратися у документах, що надали представники ТОВ «Сміла Енергоінвест» на вимогу оперативного штабу з питань теплопостачання у Смілі.

Виявляється, “Енергоінвест” закупив ліміти на газ у приватного трейдера, і цих ресурсів ледь вистачить до кінця листопада. Згадане теплогенеруюче підприємство не має договорів з НАК «Нафтогаз України». Депутати були стурбовані, чи дозволить цей факт смілянам отримати субсидії, тому що право на субсидії можуть мати лише ті, хто співпрацює з Нафтогазом. Зрештою з’ясувалось, що населення таки отримає субсидії. А от затрати “Енергоінвесту” на субсидії не будуть компенсуватись, бо немає домовлень з Нафтогазом.

Член виконкому Віктор Овчаренко застеріг, що у Смілі знову складається надзвичайна ситуація: кошти, які міська рада заплатила ТОВ «Сміла Енергоінвест» наперед за свої комунальні об’єкти, вже використані на опалення міста до 1 грудня. А потім знову приватний трейдер і облгаз вимагатимуть предоплату. Звідки її взяти? Від населення кошти надійдуть лише до кінця грудня. За компенсацію субсидій теплопостачальник взагалі не отримає ні копійки. Тому Сміла знову може залишитись без тепла. Та й зараз у квартирах батареї ледве теплі, в будинках прохолодно.

Грудень 5, 2017 в 09:29 / Переглядів: 149

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина