Черкаські правоохоронці взялися за проблемні сім’ї

У рамках проведення Всеукраїнської щорічної акції «16 днів проти насильства», поліцейськими ювенальної превенції Черкаського відділу спільно з працівниками служби у справах дітей Черкаської міської ради та ЧОДТРК «Рось» проведено рейд «Стоп насильству», мета якого формування свідомості усіх верст населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

Під час рейду за добу відвідано 8 родин, діти яких перебувають у складних життєвих обставинах та зазнали жорстокого поводження від батьків в сім’ї, або проживають в родині, в якій батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків. Було виявлено 2 факти невиконання батьками батьківських обов’язків щодо дітей. Відносно них співробітники Черкаського відділу поліції склали адміністративні протоколи за статтею 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодекс України про адміністративні правопорушення, та направили на розгляд до суду.

З батьками дітей проведені бесіди профілактичного характеру по недопущенню жорстокого поводження з дітьми та подолання проблем насильства в сім’ї.

Сектор комунікації поліції Черкаської області

Грудень 4, 2017 в 19:07 / Переглядів: 215

Теми: Події,Суспільство,Черкащина